Липень, 18 | Нова Каховка 0:00

Вітчизна найдорожчих почуттів

Архітектурні родзинки Нової Каховки

Архітектурні родзинки Нової Каховки

Корисне

86 переглядів

Січень 17, 2019

Для Нової Каховки 2019 рік– особливий. У квітні місяці виповнюється 120 років із дня народження українського художника, скульптора-монументаліста, представника школи  «бойчукістів» – Григора Довженка. Його роботи, що прикрашають вулиці старої частини міста, сьогодні називають одним із найцінніших скарбів півдня України. Йдеться про орнаментальні панно, які виконані в техніці різьби по сирому тиньку.

Сьогодні ця «застигла у камені краса», яка несе у собі ліричність, духовність українського мистецтва, є предметом уваги науковців, містян та являється справжнім мистецьким скарбом, яким володіє ціле місто. 

11 січня, в міській бібліотеці для дітей відбувся інформ-реліз «Архітектурні родзинки Нової Каховки», під час якого небайдужі читачі мали можливість познайомитись із архітектурним обличчям міста, дізнатися про Григора Довженка та його унікальні роботи. Роздивляючись фотографії, діти згадували, де знаходиться те чи інше панно, захоплювались красою каменю. Дівчатка «шукали» знайомі локації, а хлопчики вдумливо «вивчали»  матеріал.

Зима скоро закінчиться, а весною можна вирушити на прогулянку містом, щоб віднайти побачене і відкрити для себе нове, а, можливо, долучитися до відновлення робіт великого Майстра.

 

Начальник відділу                                                                Н.С.Зарудна

Поділитися в соцмережах
6
Корисна інформація
НАША АДРЕСА:

74900, Україна, Херсонська обл., м.Нова Каховка, пр-т. Дніпровський, 30

Телефон

Начальник - (05549) 4 33 85

Заступник  - (05549) 9 05 95

Пошта

vkt_nk@meta.ua

Місто

Нова Каховка

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА САЙТІ НАДІСЛАТИ