Липень, 18 | Нова Каховка 0:33

Вітчизна найдорожчих почуттів

Знайомство з книгою

Знайомство з книгою

Корисне

107 переглядів

Січень 17, 2019

У центральній міській бібліотеці для бібліотекарів міста відбулася презентація книги «Кам’яні вишиванки Нової Каховки»,  що була створена та вийшла друком у рамках реалізації проекту «Кам’яні вишиванки Нової Каховки – патріотичний меседж з минулого молоді сьогодення». Видання побачило світ завдяки сприяння та підтримки Українського культурного фонду. 

Спочатку книгу представила  Сидоренко Р.Ю., заступник директора ЦБС. Вона розповіла, що її видали невеликим накладом — 300 примірників — і даруватимуть навчальним закладам, бібліотекам міста, області,  музеям міста.

Ця книга-альбом знайомить читачів з історією Нової Каховки від заснування до сьогодення, з архітектурними родзинками міста – "кам'яними вишиванками" художника-монументаліста Григорія Довженка та групи інших художників в період 1953 - 1955 рр. 

А потім бібліотекарям була запропонована слайд-презентація, підготовлена Осадчою І.В., провідним бібліотекарем читального залу, яка познайомила присутніх  з орнаментальними панно, що прикрашають кожний будинок кварталів по вулицях старої частини міста і надають йому своєрідності, унікальності і  ставлять його в ряд пам’яток національного значення.

 Після надходження книги до фондів бібліотек міста бібліотекарі, в свою чергу, проведуть презентації цієї книги для користувачів у своїх бібліотеках.

 

 

Начальник відділу                                                                      Н.С.Зарудна

Поділитися в соцмережах
9
Корисна інформація
НАША АДРЕСА:

74900, Україна, Херсонська обл., м.Нова Каховка, пр-т. Дніпровський, 30

Телефон

Начальник - (05549) 4 33 85

Заступник  - (05549) 9 05 95

Пошта

vkt_nk@meta.ua

Місто

Нова Каховка

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА САЙТІ НАДІСЛАТИ