Липень, 18 | Нова Каховка 0:04

Вітчизна найдорожчих почуттів

Слідами кам’яних сюжетів Г. Довженка

Слідами кам’яних сюжетів Г. Довженка

Корисне

145 переглядів

Березень 1, 2019

Де краще місце на землі? Звісно ж де ти народився, де живуть твої рідні і друзі. Для нас це Нова Каховка.

Бібліотекарі міської бібліотеки №2 побували в СЗОШ №8 і в рамках проекту «Кам’яні вишиванки Нової Каховки», а також до дня народження міста запропонували для учнів пройти квест «Слідами кам’яних сюжетів Г.Довженка».

На краєзнавчу відеопрогулянку «Стежками рідної землі» до Дніпрянської селищної бібліотеки завітали в гості дорослі читачі та учні 7 класу Дніпрянської загальноосвітньої школи разом з викладачем Караван С.О.

На заході була презентована книга-альбом «Кам’яні вишиванки Нової Каховки», яка вийшла друком у херсонському видавництві «Наддніпряночка» за сприяння та підтримки Українського культурного фонду в рамках реалізації проекту «Кам’яні вишиванки Нової Каховки — патріотичний меседж із минулого молоді сьогодення».

Присутні були ознайомлені з літературою, представленою на тематичній полиці «Люблю над Дніпром моє місто чудове».

Підсумком відеопрогулянки стала вікторина, а завершився захід віршем колишньої учениці Дніпрянської загальноосвітньої школи Ремізової Т.О. «Город на Днепре».

Наприкінці відеомандрівки учні дійшли висновку, що історію роблять люди, які живуть поряд і треба пишатися нашим містом і берегти кожний куточок Нової Каховки. Пройдуть роки, а краса на камені не залишить нікого байдужими. І цією красою будуть милуватися ще наші діти і онуки. Тож збережемо для нащадків наше декоративно-монументальне диво – «кам’яні вишиванки».

 

 

Начальник відділу
Н.С. Зарудна
Поділитися в соцмережах
2
Корисна інформація
НАША АДРЕСА:

74900, Україна, Херсонська обл., м.Нова Каховка, пр-т. Дніпровський, 30

Телефон

Начальник - (05549) 4 33 85

Заступник  - (05549) 9 05 95

Пошта

vkt_nk@meta.ua

Місто

Нова Каховка

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА САЙТІ НАДІСЛАТИ