Червень, 26 | Нова Каховка 4:58

Вітчизна найдорожчих почуттів

Кам'яні вишиванки - окраса міста

Кам'яні вишиванки - окраса міста

Корисне

55 переглядів

Квітень 8, 2019

 

Знати свій край – це обов’язок кожного. З любові до рідного краю починається патріотизм. На Херсонщині та і в нашому місті друкуються видання про видатних земляків, знаменні події, літературні твори письменників та поетів.

 

Зараз увага новокаховчан прикута до «кам’яних вишиванок» – ліпних візерунків на будинках старої частини міста. Їх автором є український митець – Григорій Овксентійович Довженко. Саме цій темі присвячена книга «Кам’яні вишиванки Нової Каховки», що вийшла друком за сприяння Українського культурного фонду.

 

У місті вже відбулось багато заходів, які знайомили містян з цією книгою. Працівники міської бібліотеки №3, що в Основі та бібліотекар ЗОШ №6 провели презентацію книги «Кам’яні вишиванки Нової Каховки» для учнів 5-Б та 11-А класів ЗОШ №6.

 

Нагаєць І.О., провідний бібліотекар міської бібліотеки №3 розповіла про розділи, які містить у собі книга, зупинившись на біографії Григорія Довженка і прочитала власний вірш, присвячений Новій Каховці.

 

Мерна Л.М., бібліотекар ЗОШ №6 у своїй розповіді сконцентрувалась на кам’яних вишиванках, що прикрашають будівлі у старій частині міста та розповіла про значення символів, що на них зображені.

 

В кінці заходу присутні переглянули відеофільм «Кам’яні вишиванки Нової Каховки».

 

 

Начальник відділу
Н.С. Зарудна
Поділитися в соцмережах
1
Корисна інформація
НАША АДРЕСА:

74900, Україна, Херсонська обл., м.Нова Каховка, пр-т. Дніпровський, 30

Телефон

Начальник - (05549) 4 33 85

Заступник  - (05549) 9 05 95

Пошта

vkt_nk@meta.ua

Місто

Нова Каховка

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА САЙТІ НАДІСЛАТИ