Січень, 23 | Нова Каховка 12:12

Вітчизна найдорожчих почуттів

Краєзнавча екскурсія  «Кам’яні вишиванки – окраса міста»

Краєзнавча екскурсія «Кам’яні вишиванки – окраса міста»

Корисне

676 переглядів

Травень 3, 2019

 

У 2019 році Україна відзначає 120-річчя від дня народження українського художника-монументаліста, педагога, Заслуженого художника України, члена Спілки художників України Григорія Овксентійовича Довженка.

 

Він народився 22 квітня 1899 року, прожив насичене життя і помер у 1980 році. Художня спадщина, яку він залишив нащадкам – монументальні твори мистецтва. Його роботи у вигляді розписів, монументально-декоративних оформлень, картин і портретів можна побачити в Одесі, Дніпрі, Новій Каховці і Києві.

 

Нашому місту дійсно пощастило: «кам’яні вишиванки» залишилися на перших будинках Нової Каховки як безцінний подарунок талановитого майстра місту.

 

23 квітня 2019 року учні 7-б класу ЗОШ №3 разом з екскурсоводом музею історії міста Ільницькою Н.В. здійснили краєзнавчу екскурсію «Кам’яні вишиванки – окраса міста».

 

Гідом у подорожі стали книга – альбом «Кам’яні вишиванки» та карта «Кам’яні вишиванки на мапі Нової Каховки». Мандруючи вулицями звернули увагу на унікальні родзинки міста - орнаменти на будівлях житлових будинків, загальноосвітньої школи №1, Палацу культури, Літнього театру.

 

Упродовж екскурсії діти знаходили на будинках рослинні орнаменти: різноманітні квіти, виноград, колоски пшениці, вазони, куманці, «дерева життя», геометричні – коло, ромби, трикутники тощо.

 

У кінці подорожі екскурсовод музею подарувала учням карту «Кам’яні вишиванки на мапі Нової Каховки» та нагородила грамотою за активну участь у краєзнавчій екскурсії, і побажала дітям любити, вивчати, зберігати цю красу рідного міста.

 

 

Начальник відділу
Н.С. Зарудна
Поділитися в соцмережах
0
Корисна інформація
НАША АДРЕСА:

74900, Україна, Херсонська обл., м.Нова Каховка, пр-т. Дніпровський, 30

Телефон

Начальник - (05549) 4 33 85

Заступник  - (05549) 9 05 95

Пошта

vkt_nk@meta.ua

Місто

Нова Каховка

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА САЙТІ НАДІСЛАТИ