Липень, 17 | Нова Каховка 23:23

Вітчизна найдорожчих почуттів

Використання web-сайту та мобільних додатків

Використання web-сайту та мобільних додатків "Кам'яні вишиванки" у роботі бібліотек

Цікаве

93 переглядів

Лютий 14, 2019

У читальному залі центральної міської бібліотеки пройшов майстер-клас «Використання веб-сайту та мобільних додатків по «кам’яним вишиванкам у роботі бібліотек».

Сайт та додатки створені в рамках реалізації проекту «Кам’яні вишиванки Нової Каховки – патріотичний меседж з минулого молоді сьогодення».

Петрова Л.М., директор ЦБС та Сидоренко Р.Ю, заступник директора розповіли про роботу, що передувала створенню сайту та яким чином бібліотечні працівники можуть використовувати його у своїй краєзнавчій роботі з користувачами.

З контентом, що наповнює сайт бібліотекарів познайомила Осадча І.В., провідний бібліотекар центральної міської бібліотеки. Вона розповіла про розділи сайту та про матеріали що в них розміщені. Потім всі разом здійснили віртуальну екскурсію одним із маршрутів, що пропонуються на сайті.

Петрова Л.М. познайомила бібліотекарів з мобільними додатками. Завантаживши на свої смартфони мобільні додатки «Кам’яні вишиванки», бібліотекарі прогулялись вулицями старого міста, даючи відповіді на питання квест-вікторини, пов'язані з кам'яними вишиванками.

На завершення бібліотекарі познайомились з виставкою-портретом "Довженко Г.О. – творець архітектурного обличчя міста", яка присвячена 120-річчю від дня народження українського художника, скульптора-монументаліста, автора «кам’яних вишиванок» Нової Каховки.

Отримана інформація стане у нагоді при підготовці заходів по відзначенню у 2019 році 120-річчя з дня народження Г.О.Довженка, який вніс неоціненний вклад у будівництво кварталів по вулицях старої частини міста Нова Каховка у 1952-1954 роках.

 

 

Начальник відділу
Н.С. Зарудна
Поділитися в соцмережах
6
Корисна інформація
НАША АДРЕСА:

74900, Україна, Херсонська обл., м.Нова Каховка, пр-т. Дніпровський, 30

Телефон

Начальник - (05549) 4 33 85

Заступник  - (05549) 9 05 95

Пошта

vkt_nk@meta.ua

Місто

Нова Каховка

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА САЙТІ НАДІСЛАТИ