Червень, 26 | Нова Каховка 5:19

Вітчизна найдорожчих почуттів

Віртуальна мандрівка «Чудова перлина на берегах Дніпра»

Віртуальна мандрівка «Чудова перлина на берегах Дніпра»

Цікаве

107 переглядів

Березень 19, 2019

 

До музею історії міста на годину подорожі завітали учні з різних куточків Херсонщині, які сьогодні оздоровлюються та навчаються у дитячому кардіоревматологічному санаторії «Дружба».

 

Подорожуючи містом діти знайомилися з будівництвом Каховської гідроелектростанції, забудовою житлових кварталів. Мандруючи вулицями звернули увагу на оздоблення Літнього театру, Палацу культури та будинків «старої частини міста».

 

На допомогу в мандрах дітям було роздано карту – схему «Кам’яні вишиванки» на мапі Нової Каховки», яка була розроблена в рамках проекту «Кам’яні вишиванки Нової Каховки – патріотичний меседж з минулого молоді сьогодення». Роздивляючись фотографії діти згадували, де вони бачили те чи інше панно, виготовлене бригадою заслуженого художника України Григорія Довженка.

 

На завершення уроку подорожі екскурсовод музею історії міста Наталія Ільницька подарувала санаторію буклети «Архітектурні родзинки Нової Каховки», «Місто з будинками у «вишиванках» та «Кам’яні вишиванки на мапі Нової Каховки» і побажала зберігати цю красу в місті, бо «стара частина» Нової Каховки – це практично «музей під відкритим небом».

 

 

Начальник відділу
Н.С. Зарудна
Поділитися в соцмережах
0
Корисна інформація
НАША АДРЕСА:

74900, Україна, Херсонська обл., м.Нова Каховка, пр-т. Дніпровський, 30

Телефон

Начальник - (05549) 4 33 85

Заступник  - (05549) 9 05 95

Пошта

vkt_nk@meta.ua

Місто

Нова Каховка

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА САЙТІ НАДІСЛАТИ