Червень, 26 | Нова Каховка 4:48

Вітчизна найдорожчих почуттів

Пізнаємо рідне місто: знайомство з «кам'яними вишиванками»

Пізнаємо рідне місто: знайомство з «кам'яними вишиванками»

Цікаве

81 переглядів

Березень 20, 2019

 

Бібліотеки Новокаховської ЦБС продовжують крокувати містом Нова Каховка і розповідати про «кам’яні вишиванки».

 

Бібліотекарі міської бібліотеки №2 13 березня завітали до учнів 9-Б класу ЗОШ №10 з відео-презентацією «Архітектурні родзинки Нової Каховки».

 

Змістовна розповідь про історію міста бібліотекарів Рядних І.Л. та Шеховцової А.М., уривки з фільму «Поема про море», огляд книги «Кам’яні вишиванки Нової Каховки» - все для того, щоб привернути увагу на вивчення і збереження об’єктів культурної спадщини нашого унікального міста.

 

14 березня 2019 року бібліотекар Дніпрянської селищної бібліотеки провела для учнів 4-Б класу Дніпрянської загальноосвітньої школи презентацію книги «Кам’яні вишиванки Нової Каховки».

 

На початку заходу діти переглянули репортаж випуску новин «Міста. Мій путівник» про унікальні і неповторні природні джерела і неоціненний скарб під відкритим небом – «кам’яні вишиванки». Бібліотекар розповіла, що ми живемо не помічаючи красу нашої маленької батьківщини, а насправді наше місто – Нова Каховка – єдине місто на пострадянському просторі, збудоване у 50 –х роках, що входить до Списку історичних населених місць України завдяки монументально-декоративному оформленню будівель та споруд старої частини міста.

 

Під час презентації учні дізналися про історію створення «міста з лебединої пісні», про архітектурні «родзинки» Нової Каховки, переглянули фотографії «вишиванок» та історичних будівель міста. Після презентації книги свої враження і емоції діти перенесли на папір, малюючи елементи візерунків, які найбільше їм імпонували. Дітям дуже сподобалася книга і розповідь про неї. Вони висловили надію, що красу нашого міста побачить не одне покоління людей.

 

 

Начальник відділу
Н.С. Зарудна
Поділитися в соцмережах
0
Корисна інформація
НАША АДРЕСА:

74900, Україна, Херсонська обл., м.Нова Каховка, пр-т. Дніпровський, 30

Телефон

Начальник - (05549) 4 33 85

Заступник  - (05549) 9 05 95

Пошта

vkt_nk@meta.ua

Місто

Нова Каховка

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА САЙТІ НАДІСЛАТИ