Червень, 26 | Нова Каховка 5:33

Вітчизна найдорожчих почуттів

Обривка, Корсунка та Тополівка знайомляться  з «Кам'яними вишиванками  Нової Каховки»

Обривка, Корсунка та Тополівка знайомляться з «Кам'яними вишиванками Нової Каховки»

Цікаве

150 переглядів

Березень 27, 2019

 

Для учнів 7 класу Маслівської школи, Горбуновою О.С., бібліотекарем Обривської сільської бібліотеки було проведено слайд-презентацію книги «Кам’яні вишиванки Нової Каховки». Діти дізнались про історію створення міста, про зв’язок Олександра Довженка з Новою Каховкою, і найголовніше – про чарівне оздоблення міста.

 

Бібліотекар також познайомила з тематичним сайтом «кам’яних вишиванок» та мобільними додатками, де можна самостійно проходити екскурсійні маршрути та який містить багато корисної інформації про місто і його архітектуру.

 

Також книга була презентована учасницям народного ансамблю «Біла акація». Жінки з цікавістю слухали бібліотекаря та ділились своїми знаннями з історії створення міста, декламували вірші місцевих поетів. Потім ознайомились з кожною ілюстрацією, кожною сторінкою книги «Кам’яні вишиванки Нової Каховки», і прийшли до висновку, що ця книга – гідний подарунок жителям міста Нова Каховка.

 

У Корсунській бібліотеці відбулася презентація книги «Кам’яні вишиванки Нової Каховки».

 

Присутнім запропонували віртуальну екскурсію вулицями міста, де вони знайомилися з прекрасними спорудами. Декоративні орнаменти, якими прикрашені будівлі міста, мають різні візерунки і ніде не повторюються. Вражає своєю красою «вишитий» одяг Палацу культури, над усіма вікнами та дверима, в аркових монетах виконані орнаментальні вставки, які мають неповторні візерунки.

 

І у Тополівській бібліотеці відбулась презентація книги «Кам'яні вишиванки Нової Каховки». Бібліотекар розповіла про історію і архітектурні «родзинки» Нової Каховки. Щоб привернути увагу до «кам’яних вишиванок» – об’єктів культурної спадщини нашого міста, бібліотекар запропонувала дітям здійснити на сайті віртуальну екскурсію та ознайомитись з маршрутами, які на ньому пропонуються.

 

«Кам’яні вишиванки» - архітектурні родзинки нашого міста, краса на камені, яка не залишила нікого байдужими. Новокаховчани пишаються рідним містом, а на сторінках цієї книги унікальні оздоблення новокаховських будинків будуть представлені всьому світу.

 

 

Начальник відділу
Н.С. Зарудна
Поділитися в соцмережах
3
Корисна інформація
НАША АДРЕСА:

74900, Україна, Херсонська обл., м.Нова Каховка, пр-т. Дніпровський, 30

Телефон

Начальник - (05549) 4 33 85

Заступник  - (05549) 9 05 95

Пошта

vkt_nk@meta.ua

Місто

Нова Каховка

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА САЙТІ НАДІСЛАТИ