Вересень, 26 | Нова Каховка 11:48

Вітчизна найдорожчих почуттів

Архітектурні пазли: «Про що «нашепотіло» каміння?»

Архітектурні пазли: «Про що «нашепотіло» каміння?»

Цікаве

577 переглядів

Квітень 23, 2019

 

В одній із воєнних пісень XX століття є слова: «Если б камни могли говорить…». У нашому місті каміння «промовляє» до кожного, хто вміє чути і бачити. Це про каміння, яке зберігає на собі красу, що залишив у спадок майбутнім поколінням Григорій Овксентійович Довженко, видатний скульптор-монументаліст, автор неповторних розписів на камені, які прикрашають будинки в історичній частині Нової Каховки.

 

Саме про мову каміння і говорили у міській бібліотеці для дітей 17 квітня бібліотекар Наталія Жаданова зі своїми читачами, учнями 5-В класу гімназії, «складаючи» архітектурні пазли «Про що каміння нам шепоче?».

 

Діти мали нагоду познайомитись із новою книгою «Кам’яні вишиванки Нової Каховки», туристичною картою «Кам’яні вишиванки на мапі Нової Каховки», що вийшли друком, та новим сайтом «Кам’яні вишиванки» створеними при сприянні Українського культурного фонду.

 

І, звичайно, більш детально та ближче роздивлялися діти наші кам’яні шедеври, щоб почути мову каміння, яке сьогодні промовляє до нас, дякуючи таланту Григора Довженка та його учнів, щоб скласти докупи ті архітектурні пазли, в яких краса й неповторність нашого рідного міста перетворюються у мальовничі квартали.

 

 

Начальник відділу
Н.С. Зарудна
Поділитися в соцмережах
2
Корисна інформація
НАША АДРЕСА:

74900, Україна, Херсонська обл., м.Нова Каховка, пр-т. Дніпровський, 30

Телефон

Начальник - (05549) 4 33 85

Заступник  - (05549) 9 05 95

Пошта

vkt_nk@meta.ua

Місто

Нова Каховка

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА САЙТІ НАДІСЛАТИ