Липень, 17 | Нова Каховка 23:23

Вітчизна найдорожчих почуттів

Книга «Кам’яні вишиванки Нової Каховки» вже в бібліотеках

Книга «Кам’яні вишиванки Нової Каховки» вже в бібліотеках

Події

111 переглядів

Січень 23, 2019

21 січня 2019 року бібліотеки Новокаховської Центральної бібліотечної системи отримали книгу «Кам’яні вишиванки Нової Каховки».

Книга створювалася протягом 3-х місяців авторським колективом у складі: заступника начальника відділу культури і туризму Малиги Я.Є., бібліотечних працівників – Петрової Л.М., директора Новокаховської ЦБС та Сидоренко Р.Ю., заступника директора ЦБС; працівників відділу управління проектами міської ради– Білої Н.О., та Мурушкіної О.О., в рамках грантового проекту «Кам’яні вишиванки Нової Каховки – патріотичний меседж з минулого молоді сьогодення», та вийшла з друку у грудні 2018 року в ПП «Наддніпряночка».

Книга має гарний дизайн: бордового кольору у сіро-білій суперобкладинці, ілюстрована великою кількістю чудових фотографій, виконаних місцевим фотографом Єванковим А. П. Вона знайомить читачів з історією міста Нової Каховки від дня заснування до сьогодення та архітектурними родзинками міста – «кам’яними вишиванками».

Протягом січня-квітня цього року у всіх бібліотеках Новокаховської ЦБС відбудуться презентації отриманої книги, приурочені 120-річчю від дня народження Довженка Г.О., художника-монументаліста, автора «кам’яних вишиванок» Нової Каховки, яке буде відмічатися не тільки 22 квітня 2019 року, а протягом всього 2019 року.

Згодом ця книга займе гідне місце на краєзнавчих виставках та в краєзнавчих фондах бібліотек об’єднаної територіальної громади та може стати наочним посібником для віртуальних мандрівок нашим чудовим містом.

 

 

В.о начальника відділу
Я.Є.Малига
Поділитися в соцмережах
4
Корисна інформація
НАША АДРЕСА:

74900, Україна, Херсонська обл., м.Нова Каховка, пр-т. Дніпровський, 30

Телефон

Начальник - (05549) 4 33 85

Заступник  - (05549) 9 05 95

Пошта

vkt_nk@meta.ua

Місто

Нова Каховка

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА САЙТІ НАДІСЛАТИ