Липень, 18 | Нова Каховка 0:22

Вітчизна найдорожчих почуттів

Презентація книги «Кам’яні вишиванки Нової Каховки»

Презентація книги «Кам’яні вишиванки Нової Каховки»

Події

135 переглядів

Лютий 1, 2019

24 січня 2019 року в приміщенні гуртожитку ПТУ №14 відбулась презентація книги «Кам’яні вишиванки Нової Каховки». Книга-альбом вийшла друком у херсонському видавництві «Наддніпряночка» за сприяння та підтримки Українського культурного фонду в рамках реалізації проекту “Кам’яні вишиванки Нової Каховки — патріотичний меседж з минулого молоді сьогодення”. Видання розраховане на широке коло читачів, а також буде цікаве архітекторам, художникам та всім, хто прагне знати історію рідного краю.

Учні ( 57 осіб) ознайомились з основними розділами книги, дізнались імена людей завдяки яким місто набувало досконалого та чудового вигляду та, за допомогою слайд- презентації, роздивились неповторні орнаментальні панно, якими прикрашені фасади дитячих садків, шкіл та двоповерхових житлових будинків у старій частині міста. У цих панно переважають вибагливі рослинні орнаменти, в яких простежується зв’язок з мистецтвом українського модерну та народною вишивкою: різноманітні квіти, виноград, колоски пшениці, вазони, куманці тощо.

Молодь, що приїхала на навчання до Нової Каховки з різних куточків Херсонщини, наочно побачила що у наш час спадщина школи бойчукістів збирається по крупицях мистецтвознавцями. Тому і нам необхідно зберегти цю красу в місті, бо стара частина Нової Каховки - це практично «музей під відкритим небом».

 

 

В.о начальника відділу
Я.Є.Малига
Поділитися в соцмережах
2
Корисна інформація
НАША АДРЕСА:

74900, Україна, Херсонська обл., м.Нова Каховка, пр-т. Дніпровський, 30

Телефон

Начальник - (05549) 4 33 85

Заступник  - (05549) 9 05 95

Пошта

vkt_nk@meta.ua

Місто

Нова Каховка

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА САЙТІ НАДІСЛАТИ