Червень, 26 | Нова Каховка 5:42

Вітчизна найдорожчих почуттів

Міністр культури України Євген Нищук відвідав Нову Каховку

Міністр культури України Євген Нищук відвідав Нову Каховку

Події

69 переглядів

Березень 20, 2019

 

19 березня до Нової Каховки завітав міністр культури України, народний артист України Євген Нищук. В поїздці до нашого міста його супроводжували заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Балонь та начальник департаменту культури, туризму та курортів облдержадміністрації Світлана Думинська.

 

Своє ознайомлення з Новою Каховкою міністр культури розпочав з Парку культури, де він оглянув містечко атракціонів та міні-зоопарк в “Казковій діброві”.

 

На виході з містечка атракціонів гостей зустрів міський голова Володимир Коваленко. Гості разом з господарями алеєю парку попрямували до Літнього театру. Тут Володимир Іванович розповів міністру про особливості цієї споруди та її родзинки – «кам’яні вишиванки» на стінах анфілади театру та сцени.

 

На прощання міський голова Володимир Коваленко презентував Євгену Нищуку книгу про кам’яні вишиванки Нової Каховки, копію документального фільму, який знімався до 65-ї річниці з дня заснування міста.

 

Після відвідин Палацу культури, начальник відділу культури і туризму Наталія Зарудна провела для високого гостя оглядову екскурсію містом. Вона продемонструвала орнаментальні панно Г.Довженка на будівлях міста, показала гостю КРЦ «Прем’єр», яхт-клуб «Maxim marine», розповіла про історичні особливості та культурні здобутки.

 

Дорогою до Херсону міністр культури відвідав сільський клуб в селі Обривка. Зовнішній вигляд цього закладу і настрій сільських самодіяльних артистів, які зустрічали гостей, ще раз підтвердили попередній висновок, зроблений міністром: влада в Новій Каховці турбується про стан культури в громаді не на словах, а на ділі.

 

 

Відділ культури і туризму

Поділитися в соцмережах
26
Корисна інформація
НАША АДРЕСА:

74900, Україна, Херсонська обл., м.Нова Каховка, пр-т. Дніпровський, 30

Телефон

Начальник - (05549) 4 33 85

Заступник  - (05549) 9 05 95

Пошта

vkt_nk@meta.ua

Місто

Нова Каховка

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА САЙТІ НАДІСЛАТИ